Ką reikia apgalvoti prieš renkantis automobilį?

Norit išsirinkti sau tinkamą automobilį, kuriuo važinėsite ne vienerius metus, reikia apgalvoti aibę dalykų. Tikrai negana nuspręsti pageidaujamo automobilio modelį ir spalvą! Turime Jums penkis patarimus, nuo ko gali prasidėti Jūsų automobilio pasirinkimo kelias.

Pirmas dalykas, kurį turite apgalvoti, tai automobilio kėbulas. Puikiai žinote, ką vežiosite ir ko ne, tačiau dar apmąstykite keliese važinėsite, ar nenusimato gyvenimo pokyčių (kaip kraustymasis ar vaiko gimimas), tik tada rinkitės automobilio tipą.

Antras dalykas, svarbus perkant automobilį – variklio tipas. Patarimas paprastas: rinkitės pagal nuvažiuojamų per metus kilometrų kiekį. Jei nuvažiuojate iki 30 000 km per metus, rinkitės benzininį, nuo 30 000 – Jums tiks dyzelinis. Benzininiai varikliai pigiau eksploatuojami, bet dyzeliniai ekonomiškesni ilgame kelyje.

Trečia greičių dėžė: nepasiduokite visuotinei nuomonei, jog automatinė greičių dėžė savaime yra kažkoks „velnias“.  Tikra tiesa, kad ją reikės prižiūrėti ir kartą per metus keisti jos tepalus, tačiau komfortas ir saugumas atsipirks šiuos nedidelius nepatogumus!

Ketvirtas dalykas – automobilio eksploataciniai kaštai: paklausinėkite žmonių, kurie turi tokį automobilį kiek kainuoja einamieji automobilio išlaikymo kaštai. Jums kainuos ir tepalų keitimai, draudimas ir degalai… Geriau iš anksto žinoti ar galite sau tokį automobilį leisti.

Paskutinis momentas tai pirkimo biudžetas. Gerai pasvarstykite ar už turimus kaštus galėsite įsigyti geros būklės automobilį, ar tik pigiausią iš esamų rinkoje.

Štai ir žengėte pirmąjį žingsnį gero automobilio link! O šiuos patarimus išsamiau pristatysime ir pakomentuosime AUTOAGENTAS video reportaže!

AUTOAGENTAS – SĖKMĖ NEATEINA PATI, MES JĄ SURANDAME!

AUTOAGENTAS – tarpininkavimo paslauga, kurios metu Jūs taupydami savo laiką, leidžiate mums pasirūpinti Jūsų automobilio pirkimu ar pardavimu.

Plačiau apie sąlygas ir kas įeina į apžiūrą skaitykite čia.

NEMOKAMA KONSULTACIJA: +370 622 71830 | labas@autoagentas.lt

MES GALIME JUMS PADĖTI!