Kurioje šalyje naudotą automobilį rinktis?

Dažnai sulaukiu klausimo iš kurios šalies parvarytą automobilį rinktis. Vieni vienareikšmiškai balsuoja už Vokietiją, kiti už Prancūziją ar Italiją, o dar kiti svarsto ir JAV gaminius.

Leiskite man papasakoti Jums, kuri šalis iš tikrųjų yra geriausia. Tai šalis, kur visi iki vieno piliečiai yra pensijinio amžiaus žmonės ir automobilis jiems reikalingas iki bažnyčios ar atgal. Dar čia keliai niekada nebarstomi druska, klimatas maloniai sausas (todėl automobiliai nerūdija), o visi piliečiai tepalus keičia kaip laikrodis, kas 5000 kilometrų ir suprantama, Jums automobilis atkeliauja prižiūrėtas sertifikuotame servise, ir jokių perpardavinėtojo įsikišimo požymių. Ta šalis – Svajonių Šalis ir dabar nusileiskime ant žemės.

Realiame gyvenime viskas daug paprasčiau – visose šalyse automobilius vairuoja žmonės, kaip Jūs ir aš, ir vieni automobilius prižiūri su visu deramu atsakingumu ir negaili pinigų jo priežiūrai, o kiti važiuoja kol ratai sukasi ir nesuka galvos, remontuoja – kai jau nebevažiuoja. Vieni lankosi sertifikuotuose servisuose, o kiti jau galutinai „sudėvėto“ savo automobilio nusikrato greičiausiu ir pigiausiu būdu, kur jo pradinį žvilgesį ir „gerą“ techninę būklę atstato nagingas (o kartais ir nelabai) perpardavinėtojas. Ne, ne tas iš kurio pirksite Jūs, o dar vienas, kitoje valstybėje, prieš tą, kuris jam pardavė automobilį. Ir šie žmonės savo jėgas skiria tikrai ne tam, kad Jūsų būsimos kelionės būtų malonesnės, ar kad automobilis kuo ilgiau tarnautų, o tam, kad jis atrodytų kuo gražesnis ir kuo brangiau šį automobilį parduotų Jums. Ar pastebėjote, kad pavyzdžiui turguje kai kurie automobiliai keistai pigesni nei tokie pat skelbimuose, bet atrodo daug tvarkingesni bei švaresni? Tai ne žmonės skelbimuose išėjo iš proto ir nežino kiek kas kainuoja, o perpardavinėtojai nežino ką parduoda, dėl to ir nuleidžia kainą, kad prekė būtų jums patrauklesnė ir Jūs norėdami sutaupyti pirktumėte iš jų.

Taigi kaip aš savo klientams renku automobilius? Pirmiausia aš stengiuosi rinktis privataus žmogaus naudotą automobilį. Toks pardavėjas aišku pateiks gaminį kaip galima geriau, gal net pakeis kaladėles ar tepalus ir išvalys saloną, bet tuo jo automobilio „gražinimo“ arsenalas dažnai ir pasibaigia, tai nė iš tolo neprilygsta automobilių perpardavinėtojo galimybėms, kai jis stengiasi nuslėpti defektus. Antra priežastis, po ilgos perpardavinėtojų (ne visada sąžiningų ir ne visada profesionaliai taisančių automobilį) grandinės, kodėl aš nesibaidau pirkti Lietuvoje eksploatuotą automobilį, ta, kad automobilis vis tiek važinės Lietuvoje, tai kam rinktis „tobulo klimato šalies“ (kurios jau nutarėm ir nėra) keliams pritaikytą gaminį, jei jam teks pakelti Lietuvos klimato ypatumus.

Trumpai kalbant – mėginkite pastebėti ką sako pardavėjo nutylėjimai, jei galite – rinkitės automobilį ne iš verslininko, o privataus asmens ir rinkitės automobilį, kuris Jums patinka, nesvarbu kurioje šalyje jis iki tol važinėjo, o jei reikia pagalbos – skambinkit AutoAgentui – mes padėsime išsirinkti geriausią variantą!

AUTOAGENTAS – SĖKMĖ NEATEINA PATI, MES JĄ SURANDAME!

AUTOAGENTAS – tarpininkavimo paslauga, kurios metu Jūs taupydami savo laiką, leidžiate mums pasirūpinti Jūsų automobilio pirkimu ar pardavimu.

Plačiau apie sąlygas ir kas įeina į apžiūrą skaitykite čia.

NEMOKAMA KONSULTACIJA: +370 622 71830 | labas@autoagentas.lt

MES GALIME JUMS PADĖTI!