Mažos detalės suteikia daug informacijos

Automobilio pardavimas – nelengva užduotis net patyrusiam vairuotojui, ypač jei norisi parduoti automobilį geriausia kaina rinkoje. Tačiau AutoAgentas pataria: būkite sąžiningi ir apdairūs. Jei norite kuo greičiau sulaukti pirkėjo, pasirūpinkite automobilio reprezentacine išvaizda, nepagailėkite pinigų salono cheminiam valymu ir naujiems kilimėliams, kurie suteiks švaros ir prižiūrėto automobilio pojūtį. Taip pat svarbu pasirūpinti ir technine būkle –  prieš parduodant automobilį pasirūpinkite reguliarios priežiūros komponentais: pakeiskite tepalus ir filtrus, jei nusidėvėjusios stabdžių kaladėlės – pakeiskite ir jas. Net maži techniniai nesklandumai – neprižiūrėto automobilio signalas pirkėjui.

Pirkti naudotą automobilį – tai kaip dalyvauti loterijoje, tačiau atidumas padės suprasti ar pardavėjas atviras su Jumis. Pirkdami automobilį apžiūrėkite ir įvertinkite saloną – jei automobilio deklaruojama rida nedidelė – iki 150 tūkstančių kilometrų – o salonas labai nudilęs, didelė tikimybė, kad rida buvo atsukta.  Automobilių perpardavinėtojai žino ne vieną gudrybę, kaip paslėpti ilgos eksploatacijos įrodymus, tačiau AutoAgentas pataria – žiūrėkite į visumą ir kliaukitės logika.

Odinės sėdynės ir netgi vairas – lengvai perdažomi specialiais odos dažais – jei pastebite netolygumus sėdynių spalvoje – pažiūrėkite atidžiau – greičiausiai pamatysite dažymo metu paliktus plotus. Didelė rida  taip pat atsispindi vaire – pirkdami automobilį užmeskite akį į vairo stovį. Jei vairas nutrintas greičiausiai naudota mašina buvo eksploatuojama labai daug. Automobilių pardavėjai šitai mėgina slėpti pakeisdami vairo paviršių ar perdažydami vairą, bet čia juos gali išduoti pavarų perjungimo svirtis, pedalai ir dažniausiai naudojami mygtukai – jai vairas atrodo kaip naujas, o pedalai ir pavarų svirtis nudėvėti, greičiausiai vairas ar jo paviršius buvo pakeistas ar atnaujintas.

Taigi parduoti seną už gerą kainą arba nusipirkti gerą automobilį įmanoma, jei kliausitės logika ir būsite įžvalgūs, taip pat nepamirškite, kad AutoAgentas visada pasirengęs Jums patarti ir padėti!

AUTOAGENTAS – SĖKMĖ NEATEINA PATI, MES JĄ SURANDAME!

AUTOAGENTAS – tarpininkavimo paslauga, kurios metu Jūs taupydami savo laiką, leidžiate mums pasirūpinti Jūsų automobilio pirkimu ar pardavimu.

Plačiau apie sąlygas ir kas įeina į apžiūrą skaitykite čia.

NEMOKAMA KONSULTACIJA: +370 622 71830 | labas@autoagentas.lt

MES GALIME JUMS PADĖTI!