Kaip parduoti automobilį 3 dalis

Šiandien AUTOAGENTAS naudingų patarimų serijoje „Kaip parduoti automobilį“ pakalbėsime apie parduodamų automobilių nuotraukas.
Tikriausiai Jums tikrai nepatiktų žiūrėti į nekokybiškas nuotraukas, kuriose neaišku kas, kur ir kaip. Būtent dėl šios priežasties automobilį reikia nufotografuoti tvarkingai. Nuotraukose turėtų matytis abu automobilio šonai, priekis ir galas – kad matytųsi transporto priemonės defektai arba kad būtų galima lengvai pastebėti, jog jokių papildomų defektų nėra.
Taip pat vertėtų atsidarius automobilio dureles nufotografuoti saloną, sėdynes, parodyti, kad jos yra tvarkingos, nesuplyšusios, nedėmėtos. Atidarykite kapotą, parodykite, kad ten nėra paukščių lizdų ar negyvena kiti gyviai. Atverkite ir bagažinę, parodykite, kad ten nelaikėte vištų, kad ji yra tvarkinga, joje yra atsarginis ratas, automobilio keltuvas, visi reikalingi raktai, gesintuvas ir kad Jūsų automobilis iš tikrųjų yra techniškai tvarkingas ir paruoštas naujam jo savininkui patogiam naudojimui ir mėgavimuisi kelionėmis.


AUTOAGENTAS – SĖKMĖ NEATEINA PATI, MES JĄ SURANDAME!

AUTOAGENTAS – tarpininkavimo paslauga, kurios metu Jūs taupydami savo laiką, leidžiate mums pasirūpinti Jūsų automobilio pirkimu ar pardavimu.

Plačiau apie sąlygas ir kas įeina į apžiūrą skaitykite čia.

NEMOKAMA KONSULTACIJA: +370 622 71830 | labas@autoagentas.lt

MES GALIME JUMS PADĖTI!